Amandine en Kaat worden Vlaams kampioen judo

Terug naar overzicht

Amandine Martens en Kaat Geers

 

Wij mogen vaak trots zijn op de academische prestaties van onze leerlingen, maar een aantal van onze leerlingen werpen ook hoge ogen op sportief vlak. Zo werden Amandine Martens en Kaat Geers in februari Vlaams Kampioen judo in hun gewichtsklasse.

 

De van oorsprong Japanse sport vraagt veel behendigheid, conditie en armkracht. Verder moet je volgens Amandine ook technisch goed onderbouwd zijn om te winnen bij een competitie: ‘Als je een goede techniek hebt, kan je de worpen perfect uitvoeren. Zo win je alle wedstrijden!’

Beide dames hebben de judomicrobe van thuis meegekregen. Amandine trachtte het eerst te maken als ballerina, maar na vijf jaar koos ze toch voor de sport die haar papa ook beoefende. Kaat heeft de passie geërfd van haar mama. Om aan te top te komen en te blijven trainen de meisje 5 à 6 keer per week. 

Proficiat meisjes met deze mooi prestatie!

 

John Caron

 

Terug naar boven

Terug naar overzicht