Vijfdejaars verwelkomen Waalse vijfdejaars

Van zondag 31 maart tot donderdag 4 april 2019 kwamen 14 Waalse vijfdejaars les volgen op onze school. Ze werden verdeeld over alle klassen van het vijfde jaar  en logeerden bij gezinnen van vijfdejaars uit onze school. De uitwisselingsstudenten volgen in Wallonië immersie-onderwijs, wat betekent dat ze een groot deel van hun lessen in het Nederlands krijgen. Voor hen was het een hele ervaring om ondergedompeld te worden in een volledig Nederlandstalige omgeving.

 

Op zondagnamiddag ontmoetten de leerlingen elkaar tijdens een kennismakingsactiviteit. Op woensdagnamiddag ging de hele groep onder begeleiding van enkele leerkrachten Gent verkennen. In oktober komt er nog een vervolguitwisseling waarbij onze 14 vijfdejaars die een Waalse leerling op bezoek hebben gekregen op hun beurt eens een viertal dagen in de school in Beauraing (Henegouwen) les gaan volgen.

 

Joomla Gallery makes it better. Balbooa.com